Ir jautājumi? Pajautājiet Ekspertam +370 612 22666

Par firmu

 

Firmas, kas nodarbojas ar alumīnija disku krāsošanu/renovēšanu, izvirza aizvien augstākas prasības pret lakas segumiem, kas tiek klāti uz alumīnija riteņiem. Svarīgs ir ne tikai ārējais izskats, bet arī ļoti augsta mehāniskā stabilitāte, kā arī noturība pret vides faktoriem (UV, mitrums, sāls vai autoķīmija).

Atsaucoties tirgus prasībām, mēs ieviešam profesionālu alumīnija disku TIMCO lakošanas/renovācijas sistēmu. Tā ir vertikāla sistēma, kas balstīta uz trīs krāsas slāņu uzklāšanu iepriekš mehāniski (stiklapstrāde vai smilšapstrāde) vai ķīmiski sagatavotam alumīnija diskam. Katram slānim piemīt specifiskas īpašības, ar to pašu nodrošinot atbilstošu raksturojumu visam segumam. Šīs sistēma darbojas pasaules tirgū, to ir pārbaudījuši lielākie alumīnija disku ražotāji pasaulē.

Lieliski piemērota arī riteņu no vieglajiem sakausējumiem renovēšanai, ko apliecina šādas krāsošanas formas popularitāte Eiropā, piemēram, Lielbritānijā. Tādēļ, ka vizuālo efektu nodrošina šķidrā bāzes krāsa, krāsošanas tehnoloģijai ir nepieciešamas divas krāsošanas iekārtas - pulverveida un šķidrā. Kā arī ir nepieciešama krāsns detaļu karsēšanai, jo šķidrajām krāsām ir  nepieciešama termiskā cietināšana pie temperatūras 150-170 Celsija grādi. Bāze ir pulverveida krāsa uz epoksīda un poliestera sveķu bāzes ar speciālām īpašībām. Nākamais slānis, kas nosaka nokrāsotā diska izskatu, tiek klāts šķidrā formā un tad cietē krāsnī. Pēdējais slānis - bezkrāsaina laka, kas veic aizsargfunkciju, to ir iespējams uzklāt gan šķidrā, gan pulverveida formā. Katra slāņa īpašības ir parādītas tabulā. Katrs sistēmas slānis ir tā ieplānots, lai nodrošinātu nokrāsotās detaļas lielisku vizuālo efektu un pilnīgu mehānisku un pretkorozijas aizsardzību. Vēl vairāk, salīdzinājumā ar tipisko tirgū lietoto divu un trīsslāņu pulverveida krāsošanu, šis piedāvājums ir vairāk konkurētspējīgs kā no ekonomiskā, tā no estētiskā viedokļa.

Kontakts

RIMCO RIMS RENOVATION SYSTEM

 

RimCo distributor:

 

UAB Ratelitas

Šeškinės g. 2

LT-07152 Vilnius, Lithuania

tel. +370 612 22666

e-mail: ratelitas@gmail.com

www.ratelitas.lt

 

Mājas lāpā tiek izmantoti sīkfaili (cookie) nolūkā realizēt pakalpojumu. Jūs varat noteikt glabāšanas vai piekļuves sīkfailiem noteikumus Jūsu tīmekļa pārlūkprogrammā.
Vairāk informācijas Jūs saņemsiet Konfidencialitātes Politika.

Pieņemu