Ir jautājumi? Pajautājiet Ekspertam +370 612 22666

Bezkrāsainas lakas

Bezkrāsainas lakas topa segumam

Augstvērtīgas bezkrāsainās lakas topa segumam tiek lietotas kā trešais slānis, kas "noslēdz" alumīnija riteņu RIMCO renovācijas sistēmu.
Bezkrāsainās šķidrās lakas topa segumam tiek ražotas, izmantojot tādus pašus sveķus un šķīdinātājus kā bāzes lakās. Tādēļ tām piemīt analoģiskas seguma īpašības (termocietība, ļoti laba saķere ar bāzes krāsām, laba veiktspēja, ļoti augsta noturība pret UV, labas seguma mehāniskās īpašības un ķīmiska noturība), kā arī tās raksturo ļoti augsts caurspīdīguma līmenis, pateicoties kam nemainās bāzes krāsu tonis. Ir pieejamas dažādos spīduma variantos  - dziļi matētas, daļēji matētas, spīdīgas. 

Bezkrāsainas lakas topa segumam

Bezkrāsainās pulverveida lakas topa segumam - tie ir arī specializēti produkti, kas tiek lietoti kā trešais slānis RIMCO sistēmā. Tos raksturo, pirmkārt, ļoti augsts caurspīdīguma līmenis (it īpaši pulverveida akrila krāsa), sakarā ar ko riteņi, kas nokrāsoti ar bāzes krāsu RIMCO, pārklāti ar bezkrāsaino laku - izskatās tieši tādi paši. Tās ir pulverveida krāsas, kas ir izstrādātas uzklāšanai ar elektrostatisko metodi, ar ļoti augstu saķeres ar bāzes krāsām pakāpi, labu viskozitāti, lieliskām mehāniskām īpašībām un iegūtā seguma ķīmisku noturību.

Raksturlielumu

kartes

skatīt lejuplādējamos failus >

Kontakts

RIMCO RIMS RENOVATION SYSTEM

 

RimCo distributor:

 

UAB Ratelitas

Šeškinės g. 2

LT-07152 Vilnius, Lithuania

tel. +370 612 22666

e-mail: ratelitas@gmail.com

www.ratelitas.lt

 

Mājas lāpā tiek izmantoti sīkfaili (cookie) nolūkā realizēt pakalpojumu. Jūs varat noteikt glabāšanas vai piekļuves sīkfailiem noteikumus Jūsu tīmekļa pārlūkprogrammā.
Vairāk informācijas Jūs saņemsiet Konfidencialitātes Politika.

Pieņemu